Budowa domów Tychy

logishouse logo dark

Wybudujemy dom Twoich marzeń w Tychach

LogisHouse to marka zajmująca się budową solidnych i funkcjonalnych domów w Tychach. Nasza firma działa na rynku od 12 lat, a nasze doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie — takie, które od lat spotykają się z zadowoleniem naszych klientów. Usługi budowlane w naszym wykonaniu to doradztwo i wsparcie na każdym etapie budowy oraz profesjonalizm realizacji inwestycji.

Domy budujemy metodą tradycyjną, tj. w technologii murowanej. Nasze projekty są starannie przemyślane, a każdy etap inwestycji jest dokładnie nadzorowany przez naszych specjalistów. Naszym celem jest dostarczenie klientom nie tylko pięknych, ale także funkcjonalnych i bezpiecznych domów.

1
Vector Smart Object

Projektujemy z myślą o Twojej wygodzie

Jasna komunikacja na początku realizacji inwestycji pozwala nam zaprojektować dom idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.
2
featre 2

12 lat doświadczenia na rynku

Usługi naszych marek od wielu lat są doceniane przez klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
3
feature 3

Ponadczasowe wzornictwo

Stale śledzimy trendy w architekturze — projektujemy domy, które zachwycają swoją estetyką, a do tego są niezwykle funkcjonalne.
4
feature 4

Stawiamy na partnerstwo

Do każdej inwestycji podchodzimy w taki sposób, abyśmy na koniec całego projektu sami chcieli zamieszkać w budowanym domu.
shutterstock 2011705289

Budowa domów w Tychach – pomożemy w realizacji Twoich marzeń

 

Nasze realizacje

Dom jednorodzinny

Nowoczesny dom z garażem

Nowoczesny dom z garażem

Dom jednorodzinny

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą budowlaną realizującą domy w technologii tradycyjnej. Rzetelnie podchodzimy do wszystkich ustaleń w początkowej fazie inwestycji, następnie realizujemy ją zgodnie z przyjętym planem i w wyznaczonym terminie. 

Na każdym etapie budowy wspólnie ustalamy wszystkie decyzje — dzięki temu koszt budowy Twojego domu zawsze jest dopasowany do Twoich możliwości finansowych. 

Szeroki wachlarz usług sprawia, że LogisHouse jest najlepszym partnerem do budowy domów jednorodzinnych — możemy inwestycję doprowadzić do stanu deweloperskiego, jak również zaproponować Ci budowę domów pod klucz.

1. Załatwianie wszelkich formalności
Zajmujemy się kompleksowym procesem budowy, włączając w to załatwianie wszelkich formalności związanych z inwestycją. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomóc Ci w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i zgód.
2. Tworzenie projektów domów jednorodzinnych
Nasza oferta obejmuje również tworzenie projektów domów jednorodzinnych. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy pomogą Ci stworzyć wymarzony dom, dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.
3. Budowa domów - od fundamentów do wykończenia
Jako firma budowlana podejmujemy się budowy domów na każdym etapie inwestycji. Realizujemy projekty od fundamentów po wykończenie wnętrz. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci kompleksową obsługę i spokojny proces budowy.
Budowa domu Tychy

Dlaczego warto wybudować dom w Tychach?

Miejscowość Tychy i okolice stanowią jedną z najatrakcyjniejszych części Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Strategiczne położenie miasta sprawia, że można sprawnie — w zaledwie kilkanaście minut — dostać się do stolicy województwa, Katowic. Bogata sieć dróg łącząca miasto z pozostałymi częściami aglomeracji pozwala cieszyć się wygodnym życiem w Tychach. Rynek pracy w mieście także ma sporo do zaoferowania osobom o różnych kompetencjach. Inwestycja budowlana w tym mieście to pewny krok w stronę wygodnego życia. 

Tychy tworzą świetne warunki do spędzania wolnego czasu. W mieście działają kina i teatry, jak również przyjeżdża tu wielu artystów grać swoje koncerty. Decydując się na budowę domu w Tychach masz pewność, że nuda Ci nie będzie dokuczać.

Liczne tereny zielone wokół miasta stwarzają kapitalne możliwości w zakresie dbałości o zdrowie. Okoliczne lasy obfitujące w ścieżki pieszo-rowerowe dają możliwość spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. W mieście można także skorzystać z bogatej oferty klubów fitness, siłowni, basenów i hal sportowych. Jeśli chcesz porozmawiać o Twoim domu w Tychach, skontaktuj się od razu z naszym agentem — rozpocznijmy rozmowy nad Twoim przyszłym domem.