Budowa domów Katowice

logishouse logo dark

Dom w Katowicach zgodny z Twoją wizją

Mamy 12-letnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów w Katowicach i okolicach. Nasze projekty łączą nowoczesność z tradycją, a każdy dom jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

1
Vector Smart Object

Projektujemy z myślą o Twojej wygodzie

Jasna komunikacja na początku realizacji inwestycji pozwala nam zaprojektować dom idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.
2
featre 2

12 lat doświadczenia na rynku

Usługi naszych marek od wielu lat są doceniane przez klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
3
feature 3

Ponadczasowe wzornictwo

Stale śledzimy trendy w architekturze — projektujemy domy, które zachwycają swoją estetyką, a do tego są niezwykle funkcjonalne.
4
feature 4

Stawiamy na partnerstwo

Do każdej inwestycji podchodzimy w taki sposób, abyśmy na koniec całego projektu sami chcieli zamieszkać w budowanym domu.
shutterstock 2011705289

Budowa domów w Katowicach – pomożemy w realizacji Twoich marzeń

 

Nasze realizacje

Dom jednorodzinny

Nowoczesny dom z garażem

Nowoczesny dom z garażem

Dom jednorodzinny

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą budowlaną realizującą domy w technologii tradycyjnej. Rzetelnie podchodzimy do wszystkich ustaleń w początkowej fazie inwestycji, następnie realizujemy ją zgodnie z przyjętym planem i w wyznaczonym terminie. 

Na każdym etapie budowy wspólnie ustalamy wszystkie decyzje — dzięki temu koszt budowy Twojego domu zawsze jest dopasowany do Twoich możliwości finansowych. 

Szeroki wachlarz usług sprawia, że LogisHouse jest najlepszym partnerem do budowy domów jednorodzinnych — możemy inwestycję doprowadzić do stanu deweloperskiego, jak również zaproponować Ci budowę domów pod klucz.

Załatwimy pozwolenie na budowę domu
Odciążymy Cię we wszystkich sprawach urzędowych — załatwimy wszystkie niezbędne pozwolenia i wsparcie kierownika budowy. 
Stworzymy projekt domu Twoich marzeń
Nasi architekci, jeśli sobie tego życzysz, stworzą indywidualny projekt domu. Możesz też zdecydować się na wybór projektu z naszej bazy. 
Zajmiemy się kompleksową budową domu
Domy jednorodzinne dla klientów indywidualnych to nasza specjalność. Zrealizujemy dla Ciebie inwestycję od A do Z.
nowoczesny dom z garazem i brama garazowa

Budowa domu w Katowicach – dlaczego jest świetnym pomysłem?

Katowice to stolica jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce. Miasto to z jednej strony tętni życiem, z drugiej zaś oferuje dostęp do pięknej natury za sprawą licznych parków. Specyfika tutejszego rynku pracy sprawia, że można w mieście znaleźć zatrudnienie w każdym sektorze gospodarki. Nie czekaj więc — zaplanujmy projekt takiego domu, w którym z przyjemnością wkrótce zamieszkasz i pozwól nam go dla Ciebie wybudować. Inwestycje realizujemy w Katowicach lub okolicy.